piatok - 7. august 2020 - Štefánia

Bodka za prázdninami

Napísal: Admin | 24. januára 2014

bodka_za_prazdninamiV nedeľu 8. septembra sme Hrami na farskom dvore sme urobili bodku za prázdninami a tiež sme otvorili nový školský rok. Kvôli nepriazni počasia sa akcia o týždeň posunula.

Počkať sa určite oplatilo. Všetci sme sa stretli o 14:00 hodine na farskom dvore. Aj vďaka krásnemu počasiu prišlo okolo 200 detí. Mladí si pripravili 23 hier, kde si deti mohli vyskúšať svoju silu, rýchlosť, presnosť, ale i otestovať svoje vedomosti. Za splnenie úlohy mohli deti získavať body. Za nazbierané body si mohli v „obchode“ vybrať z množstva krásnych cien. Nakoľko je tu začiatok školského roka poväčšine išlo o školské pomôcky, alebo pre menších nejaké pekné nálepky a magnetky.

Na záver na všetkých čakal dobrý guláš a keďže sa ešte nikomu nechcelo ísť domov, nasledovali spoločné hry.

Všetci odchádzali domov s pocitom spokojnosti. Animátori s tým, že pre deti pripravili krásne popoludnie a deti hrdo niesli zaslúžené výhry, ktoré určite už v súčasnosti naplno používajú.

Chceme vyjadriť svoje obrovské ďakujem tým, ktorí našu akciu podporili po materiálnej stránke, lebo bez toho by to nebolo také, aké to má byť. V prvom rade ďakujeme Obecnému úradu za finančnú podporu, Poľovníckemu združeniu za guláš a rodine Paľovej za sladké potešenie.

Fotogaléria:

© 2017 - Rímskokatolícka cirkev, farnosť sv. Alžbety - Oravské Veselé