pondelok - 16. september 2019 - Ludmila

Rozdelenie birmovancov do skupín

Napísal: Admin | 24. januára 2014

Začíname prípravu na prijatie sviatosti birmovania. Birmovanci boli rozdelení do skupín, v ktorých budú počas celej prípravy pracovať. Zloženie skupín a takisto miesto a čas prvého stretnutia nájdete v tomto článku. Pozorne si to pozrite, lebo prvé stretnutia budú už najbližší piatok. Účasť na stretnutiach je povinná.

Skupina č. 1
Vedúci: Miloš Kurek
Prvé stretnutie: 4. 10. 2013 o 17:30 na fare
Eva Balcerčíková
Štefan Balcirák
Dominik Borák
Simona Bugajová
Jozef Bulavčík
Jakub Kurek
Nikola Kvasničáková
Lukáš Madleňák
Gabriela Ošťadnická
Mária Rejdugová
Ľudovít Vonšák

Skupina č. 2
Vedúci: Erika Kureková
Prvé stretnutie: 4. 10. 2013 o 17:30 na fare
Maroš Babečka
Gabriela Balcerčíková
Patrik Balcirák
Matúš Florek
Lenka Gajňáková
Nikola Ganobjaková
Margaréta Hajdučíková
Ferdinand Jagelka
Daniela Majkútová
Matej Stopjak
Veronika Vojtasová

Skupina č. 3
Vedúci: Gabriela Kavoňová
Prvé stretnutie: 4. 10. 2013 o 1715 v Kultúrnom dome
Ján Borák
Michaela Boráková
Dominika Durčáková
Matúš Graňák
Lea Javorová
Tatiana Kumorová
Milan Madleňák
Terézia Tarčáková
Mário Vargončík
Martin Vojtas

Skupina č. 4
Vedúci: Jozef Balcerčík
Prvé stretnutie: 4. 10. 2013 o 17:30 na fare
Andrea Borovjaková
Adriana Budzeľová
Angelika Konšová
Milan Hvoľka
Peter Chromek
Adam Kormančík
Tomáš Kormančík
Adam Pňaček
Marek Sirotiar
Zuzana Stašáková
Simona Vraňáková

Skupina č. 5
Vedúci: Klára Košťálová
Prvé stretnutie: 4. 10. 2013 o 17:15 v Kultúrnom dome
Lucia Balcerčíková
Andrea Ganobčíková
Lenka Jagelková
Katarína Lietavcová
Jozef Paľa
Marek Pisarčík
Gabriela Romaňáková
Maroš Vantola
Pavol Vojtas
Maroš Vraňák

Skupina č. 6
Vedúci: Zuzana Kleinová
Prvé stretnutie: 4. 10. 2013 o 19:30 v Kultúrnom dome
Lukáš Babečka
Simona Babečková
Metod Bedlek
Martina Bedleková
Dárius Briš
Lucia Ganobčíková
Gabriela Murínová
Kristián Nevedel
Adam Pienčák
Gabriel Stašák
Monika Svajčíková

Skupina č. 7
Vedúci: Mariana Stopiaková
Prvé stretnutie: 11. 10. 2013 o 17:30 na fare
Rastislav Balcerčík
Veronika Durčáková
Peter Ganobjak
Marián Gočál
Adrián Hoti
Patrícia Hvoľková
Karin Kohutiarová
Adam Miškovčík
Viktória Mydlárová
Simona Pindjaková
Michal Pisarčík

Skupina č. 8
Vedúci: Viera Hvoľková
Prvé stretnutie: 4. 10. 2013 o 19:30 na fare
Natália Bedleková
Peter Francúz
Erika Ganobčíková
Dávid Gočal
Magdaléna Gustiňáková
Patrik Habľák
Matej Chromek
Lenka Dragoňová
Alžbeta Maliterná
Štefan Pindjak
Karin Stopjaková

Skupina č. 9
Vedúci: Antónia Brčáková
Prvé stretnutie: 4. 10. 2013 o 19:30 v Požiarnej zbrojnici
Adam Joštiak
Natália Jurčáková
Jaroslav Kormančík
Pavol Kumor
Soňa Kureková
Ondrej Kvasničák
Maroš Labjak
Kristína Lietavcová (1997)
Martina Maslaňáková
Dávid Müller
Barbora Pavľáková

Skupina č. 10
Vedúci: Alžbeta Sameliaková
Prvé stretnutie: 5. 10. 2013 o 8:30 na fare
Adam Bugaj
Mária Bulavčíková
Silvia Gočalová
Lenka Habľáková
Radovan Kormančík
Katarína Kubánková
Martin Kurek
Matej Kvasničák
Adrián Majkút
Marianna Majkútová
Tatiana Vjatráková

Skupina č. 11
Vedúci: Alojz Gočal
Prvé stretnutie: 11. 10. 2013 o 17:15 v Kultúrnom dome
René Ganobčík
Dávid Habľák
Petra Hrubošová
Andrea Chromeková
Matúš Kopta
Erika Kubašáková
Eva Kutliaková
Renáta Lovasová
Marek Majkút
Rudolf Páterek
Anežka Vjatráková

Skupina č. 12
Vedúci: Martina Jurčáková
Prvé stretnutie: 11. 10. 2013 o 17:30 na fare
Martina Gočalová
Ľudmila Gočalová
Jakub Grebáč
Antónia Kyrcová
Jakub Kormančík
Soňa Kormančíková
Simona Kozoňová
Mária Mirgová
Martin Petráš
Patrik Pisarčík
Albín Švec

Skupina č. 13
Vedúci: Katarína Resutíková
Prvé stretnutie: 11. 10. 2013 o 17:30 na fare
Adam Babečka
Erik Hruboš
Adriána Hrubošová
Kristián Joňák
Barbora Konšová
Klaudia Koptová
Beáta Kormančíková
Miroslava Kubánková
Marek Murín
Matúš Staník
Dávid Šefčík

Skupina č. 14
Vedúci: Marta Pekarčíková
Prvé stretnutie: 11. 10. 2013 o 19:30 na fare
Jozef Balcerčík
Veronika Borovjaková
Kristián Ganobjak
Barbora Holubová
Matúš Chromek
Natália Kocúrová
Beáta Kocúrová
Filip Mydlár
František Šefčík
Jozef Tatarka
Jana Vjatráková

Skupina č. 15
Vedúci: Anton Šefčík
Prvé stretnutie: 11. 10. 2013 o 19:30 v Kultúrnom dome
Jana Balcerčíková
Martin Blahút
Boris Kinier
Adriana Kocúrová
Anežka Koptová
Štefan Kozoň
Eva Kozoňová
Martina Murínová
Ľuboš Pisarčík
Rastislav Smondek
Richard Šurín

Skupina č. 16
Vedúci: Martina Pisarčíková
Prvé stretnutie: 11. 10. 2013 o 19:30 na fare
Anton Durčák
Michal Florek
Júlia Kocúrová
Bianka Kohutiarová
Mária Kormančíková
Erika Kšendzuláková
Klaudia Müllerová
Adam Rieger
Lukáš Sotoňák
Maroš Svitek
Sebastián Vojtas

Skupina č. 17
Vedúci: Daniel a Lucia Dibdiakovci
Prvé stretnutie: 11. 10. 2013 o 19:30 v Kultúrnom dome
Martin Ďubašák
Lucia Durčáková
Anežka Chromeková
Marta Kocúrová
Janka Kormančíková
Simona Kubašáková
Kristína Lietavcová (1999)
Alexandra Maliterná
Pavol Rejduga
Jozef Šubjak
Bohuš Balcirák

Skupina č. 18
Vedúci: Tomáš Pňaček
Prvé stretnutie: 4. 10. 2013 o 19 :30 na fare
Klára Bedleková
Janka Farská
Klára Kormančíková
Šimon Košťal
Radoslav Kvasničák
Viktória Murínová
Katarína Pisračíková
Viktória Sotoňáková
Juraj Šimurda
Kristína Vojtasová
Katarína Uričáková

Skupina č. 19
Vedúci: Mária Francúzová
Prvé stretnutie: 12. 10. 2013 o 18:00 na fare
Radoslava Balciráková
Beáta Habľáková
Matej Kocúr
Veronika Kocúrová
Tomáš Kubašák
Šimon Mydlár
Dávid Rejduga
Klára Sameliaková
Dominika Svajčíková
Dávid Šurín
Marián Vjatrák

Skupina č. 20
Vedúci: Patrik Brandýs
Prvé stretnutie: 4. 10. 2013 o 19:30 na fare
Alžbeta Babečková
Petra Brčáková
Monika Budzeľová
Marek Gočal
Beáta Mihaliaková
Ján Murín
Dávid Sameliak
Zuzana Šimurdová
Katarína Šurínová
Vanessa Teluchová
Ján Uričák

© 2017 - Rímskokatolícka cirkev, farnosť sv. Alžbety - Oravské Veselé